Людина починається з добра. Саме цій темі було присвячене засідання літературно-мистецької світлиці "Духовна криниця" в центральній районній бібліотеці. Її ведучі Марія Пороговська та Марія Сем'янів повели мову про проблеми милосердя, доброти, чуйності, співпереживання, уміння розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі і біді.
|
У читальній залі центральної районної бібліотеки відбувся літературний вечір, приурочений 70-літньому ювілею відомого сміхотворця, члена Національної спілки письменників України Ігоря Гаврилюка. Присутні у залі мали змогу поспілкуватися з автором, почути в його виконанні деякі твори, в також більше дізнатися про творчість цієї людини. Для читачів була організована книжкова виставка "Дотепно, влучно, дошкульно".
|
Читальна зала районної бібліотеки 22 березня гостинно відчинила свої двері перед тими, хто шанує українське слово, хто пише і видає друком власні вірші, а також перед тими, хто лише сходить на Парнас і вирішив ознайомити ширше коло, читачів з першими пробами пера. Зустріч творчих людей присвячувалася Всесвітньому дню поезії.
|
21 лютого в читальному залі районної бібліотеки у рамках чергового засідання літературно-мистецької світлиці «Духовна криниця» відбувся вечір з теми "Рідна мова - то мова культури, а культура - сила народу".
|
З нагоди 55-літнього ювілею письменника в читальному залі центральної бібліотеки відбулось чергове засідання літературно-мистецької світлиці «Духовна криниця»: вечір-портрет "Національний тріумф Михайла Андрусяка".
Вразив усіх пристрасний виступ читачки Ольги Пархуць: поділившись враженнями від прочитаного, переживаючи біль ран і жах смерті героїв книг Михайла Андрусяка, Ольга Тимківна пропускала через власне серце важкий біль утрати батьків, синів і доньок, які гинули за волю України.
|
У читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги Василя Бабія «Покутський трисвіт», яку автор присвятив життю і творчості Василя Стефаника, Леся Мартовича та Марка Черемшини.
До цієї зустрічі оформлено книжкову виставку творів Василя Бабія, які побачили світ впродовж останніх двадцяти років А ведучим презентації був голова обласної спілки письменників України письменник, критик Євген Баран.
|
Цікавою виявилась зустріч з місцевими літераторами. Цього разу гостями літературно-мистецької світлиці були поет Іван Гаврилко, автор відомої пісні «Вулицями йдуть богородчанки» й багатьох інших поетичних творів та ніжно-лірична поетеса із Саджави Марія Гоголь.
|
більше двох годин перебували поціновувачі поетичного таланту Ольги Слоньовської. Поетесу було запрошено у читальний зал районної бібліотеки на чергове засідання літературно-мистецької світлиці «Духовна криниця»: "Мелодії сонати для коханого". На зустріч прийшли окремі бібліотекарі району, вчителі-словесники, представники творчої інтелігенції, активні читачі.
|
Ліна Костенко. Її ім’я стало синонімом абсолютно унікальної творчої біографії. У цьому імені – наша совість, наш дух, наша історія. До 80-річчя від дня народження Ліни Костенко з учнями десятих- одинадцятих класів Богородчанської школи № 1 центральною районною бібліотекою проведена година поезії «В її віршах історія народу: його щасливі і тривожні дні».
|
Степан Бандера – це герой ХХ століття, людина-легенда у літописі історії України. Настав час піднести його ім’я по всій вільній Україні, щоб кожна жива душа подякувала Богові за те, що послав нам таку світлу постать в найтемніші часи більшовицького режиму.
100-річчю від дня народження та 50-річчю від дня загибелі Степана Бандери присвячено годину історичної пам’яті «Вір. Борись. Перемагай», яка відбулась в читальному залі центральної районної бібліотеки.
|
|